Skip to main content
Apie mus
"Ekspres turas" yra daug patirties turinti turizmo agentūra, įkurta 2009 metais, kuri siūlo platų kelionių paslaugų spektrą. Mūsų tikslas - suteikti ne tik puikias kelionių galimybes, bet ir nepakartojamą patirtį kiekvienam mūsų klientui. Mūsų įmonė jau daug metų sėkmingai tarnauja klientams ir mums didžiulis džiaugsmas matyti jų pasitenkinimą po kiekvienos naujos kelionės.
Ilgametė patirtis ir pasitikėjimas

"Ekspres turas" įkurta 2009 metais, ir per tuos metus mes turėjome galimybę įgyti didelę patirtį kelionių industrijoje. Mūsų įmonės komanda sudaro ekspertai, turintys gilias žinias apie skirtingas kelionių vietas ir tinkamą kelionių organizavimą. Mūsų ilgametė patirtis ir pasitikėjimas leidžia mums užtikrinti, kad kiekviena kelionė būtų sėkminga ir patenkintų mūsų klientų poreikius.

Mūsų istorija
Mūsų istorija
Mūsų klientai pasitiki mumis ir daugybė iš jų grįžta užsakyti naujų kelionių per mus. Mūsų principas yra individualus požiūris į kiekvieną klientą.
Mes suprantame, kad kiekvienas žmogus turi savo unikalias kelionių poreikius ir lūkesčius. Todėl mes stengiamės pasiūlyti įvairias kelionių galimybes, atsižvelgdami į kliento pageidavimus.

Daugybė sėkmingų kelionių

Mūsų klientai jau patyrė daugybę sėkmingų ir neįkainojamų kelionių. Mes gauname daug teigiamų atsiliepimų apie mūsų paslaugas ir rekomendacijų iš mūsų patenkintų klientų. Tai mums suteikia pasitikėjimą ir įrodymą, kad mūsų pastangos ir dėmesys duoda puikių rezultatų.

Didelė žinių ir patirties įvairovė

Kiekvienas mūsų komandos narys turi unikalias žiniAs ir patirtį kelionių srityje. Mes nuolat siekiame naujausias kelionių tendencijas ir stengiamės įgyvendinti naujausias idėjas ir inovacijas savo paslaugose. Tai leidžia mums pasiūlyti mūsų klientams tik aukščiausios kokybės ir aktualias paslaugas.
Apie mus, mūsų filosofija
Profesionalūs ir draugiški specialistai

"Ekspres turo" komandoje dirba tik patyrę ir draugiški specialistai. Mes tikime, kad draugiškas ir profesionalus požiūris į klientus yra esminis mūsų sėkmės raktas. Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti klientams kiekvienoje kelionės stadijoje ir pasirūpinti, kad jų poreikiai būtų patenkinti.

Apie mus